Tvorba webových stránek

Tvoříme webové stránky na základě uživatelského výzkumu a anaýzy konkurence. Prezentujte svojí firmu na internetu a získejte nové zákazníky. Nové weby rovnou připravíme pro vyhledávače, abyste byli vidět.

Zajistíme kompletní vývoj vašeho webového projektu od A do Z. Ušetříme vám čas a vyvineme řešení, které bude přinášet užitek. Pracujeme rychle a postavíme takové řešení, které přesně splní vaše očekávání. Tvorba webových stránek však není jen o programování. Pokud sháníte jednoduchou platformu pro tvorbu webových stránek svépomocí, vyzkoušejte 7web!

 

Co pro váš web uděláme

 

UX design a proces prototypování a testováníUX analýza ukáže, jak má projekt fungovat

Věnujeme se uživatelskému výzkumu a analýze konkurence. Díky tomu tvoříme webové stránky a aplikace, které fungují a přivádějí nové zákazníky. Poznejte efekt UX designu i vy.

Zjistit více o UX procesu

 

 

Vývoj řešení pro weby v 7divsŽádný open-source, jen poctivá práce

Vyvíjíme kompletní řešení, za které můžeme ručit. Nepřekvapí vás proto žádné chyby. Web dovedeme snadno propojit se systémem pro fakturaci, CRM nebo systémem třetí strany.

Zjistit více o 7divs

 

 

Propagace webových stránekVaše firma nebude stát na místě

Poskytujeme pravidelný servis a postaráme se i o další rozvoj vašeho projektu. Pomůžeme vám s propagací v online i offline světě a zajistíme rozvoj vaší marketingové strategie.

Zjistit více o online marketingu

 

 

 

Tvoříme webové stránky, které stojí za to

Díky našim zkušenostem a UX vývoji vznikají skvělé věci. Prohlédněte si některé ukázky nebo reference.

Navštívit stránky zahradní architektury Tábor     Navštivte stránky Parkhotelu Plzeň      Navštivte stránky výrobce kancelářského nábytku VASA spol. s.r.o.     Prohlédněte si webové stránky Zoo Hluboká 

 

 

Chcete nové webové stránky?

+420 737 817 413

info@7divs.com

 

 

 

Jak probíhá tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek zahrnuje několik disciplín. Aby práce přinesla co největší užitek, držíme se principů UX designu. To v praxi představuje uživatelské testování a analýzy. Součástí analýz je i průzkum trhu a konkurence.

Klíčovým faktorem webových stránek je obsah. Na novém webu musíte mít uživatelům co nabídnout. Pokud má webová stránka být úspěšná, musí být přínosná pro lidi a přinášet zajímavý obsah. S tím souvisí i obsahová strategie propagace webu přes vyhledávání.

Důležitou součástí každé webové stránky je informační architektura, čili to, jak lidé web procházejí a jaké informace získávájí. Zároveň musí mít intuitivní ovládání a navigaci. Pokud se uživatelé na webu ztrácí, nedokončí akci, kterou byste chtěli a web pravděpodobně opouští.

V této chvíli má smysl vytvořit prototyp webu, který bude funkční a poslouží k testování jednotlivých sekcí. Zjistíme tak, jak v praxi uživatelé chápou informační strukturu a navigaci a jestli dovedou dokončit nějakou akci, jako je třeba objednávka. Zároveň touto zpětnou vazbou získáme uživatelské podněty, jak konkrétní stránky vylepšit a jaké funkce by uživatelé ocenili.

V další fázi oblékneme projekt do grafické podoby, podle návrhů, které vytvoříme na základě loga a grafického manuálu. Takto vzhledově zpracovaný projekt můžeme spustit. Nové webové stránky nebo e-shop pak propagujeme.

Při propagaci získáme v první fázi data o efektivitě jednotlivých reklam a můžeme analyticky vyhodnotit, jak se projektu daří v ostrém provozu. Na základě poznatků můžeme přinést další vylepšení a zvýšit efektivitu celého projektu.

UX proces a vylepšení webových stránek můžeme provést i na vašem stávajícím řešení. Naši programátoři si hravě poradí. Zároveň tím ušetříte spoustu času. Řešení však musí být na takové úrovni, aby pro projekt bylo vhodné. Na základě zkušeností a poptávky klientů jsme vyvinuli systémy pro administraci a řízení webových stránek, které můžeme libovolně upravit na míru.

 

 

Nejvíce vás zajímá:

Webové stránky za 1299 Kč měsíčně 

Vývoj webu nebo aplikace, prototypování, testování

Tvorba obsahu a grafiky

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

 

 

Kolik stojí práce našeho týmu?

Nabídky tvoříme podle těchto sazeb. Ceny jsou včetně DPH.

UX design, SEO, Programování, Copywriting, Grafika, Marketing 1299 Kč

Konzultace projektu 899 Kč

Jednotná cena pro VIP klienty 750 Kč

 

 

Chcete konzultovat svůj web? Ozvěte se nám!

+420 737 817 413

info@7divs.com