Tvorba obsahu

Obsah je to nejdůležitější, co na webu máte. Je to jediný důvod, proč lidé z vyhledávačů přijdou právě k vám. S dobrým obsahem navíc návštěvníka přesvědčíte k objednání svého produktu nebo služby. Obsah tvoříme pro jakékoliv weby, můžete si jej objednat i pro svůj 7web Easy.

 

Tvoříme peprný obsahTvoříme obsah, který chytne a nepustí

Každý návštěvník webu přišel hledat odpovědi na své otázky nebo řešení problému. Proto při tvorbě obsahu zdůrazňujeme vaše nejsilnější stránky a rovnou je přizpůsobíme pro vyhledávače. Cílem dobrého webu je uspokojit návštěvníka a zároveň mu nabídnout to, v čem jste nejlepší. Napíšeme řízný text a vymyslíme grafiku vašemu webu tak, že vaše konkurence zavře krám.

 

 

Kdo to všechno vymyslí a napíše

Text pro web má jasný úkol - vyjádřit hlavní myšlenku a ukázat řešení. Toho se dá dosáhnout různými styly psaní. Když potřebujete text, který je vybroušený jako diamant a přitom jasný jako facka, chopí se toho Luboš. Textům se věnuje přes 20 let a v 7divs píše převážně texty prodejní a popisné. Vojta má jinou školu - píše především slogany a reklamní chuťovky. To nejlepší však vzniká, když se tihle dva sejdou u jednoho papíru. A když chybí ženská ruka, text napíše Hanka. Je příslušnice něžného pohlaví a zároveň nekompromisní jazykozpytec.

 

Kolik peněz stojí můzy

Tvoříme texty pro webové stránky, někdy však musíme napsat třeba celou encyklopedii. Samostatná konzultace obsahu stojí 2490 Kč. Probereme aktuální stav vašeho webu z informačního hlediska a ve vztahu k vyhledávačům. Zjistíte, jakým směrem má smysl posunout právě váš projekt.

 

Pro objednávku konzultace textů a dalšího obsahu svého webu vyplňte následující formulář:

Formulář