O 7divs

V našem studiu vyrábíme webové stránky, e-shopy, mikroweby a provedeme vás světem online marketingu. S inovativním přístupem k user-experience designu (UX), jsou naše řešení pravděpodobně nejpřívětivější, s jakými jste kdy pracovali. 

Říkáme si 7divs (div = division; anglicky oddíl, zároveň je <div> značka používaná v kódu). A kde jich použijete sedm? Na vašem novém webu!

 

Zjednodušujeme technologie pro lidi

Prvním pilířem naší tvorby byl front-end, UX a UI design. Zákazníci však navíc toužili po jednoduché správě obsahu. Tak začal vznikat první systém. Naše práce slavila úspěchy u středních a větších firem. Zakrátko se ukázalo, že obdobný systém by uvítal každý. Proto jsme se pustili do tvorby platformy 7web, kterou dnes může používat každý.

Dnes dodáváme řešení pro správu fakturace, systémy pro práci se zákazníky (CRM), zakázkové e-shopy a grafické práce. UX design aplikujeme na každou vývojovou fázi projektu a zkoumáme, jak výsledky dostat dál.

 

Nejvyšší šéfové v 7divs

 

Vyrůstali jsme s webovými stránkami, a pak jsme je přerostli

Studio 7divs založili Jan Kaiser a Vojtěch Horák v roce 2013. Weby a technologie je bavily už od mládí, proto se jim začali věnovat profesionálně. Každý však šel jinou cestou. Zatímco Honza se specializoval na grafiku a kódování, Vojta se rozhodl pro obchod a marketing. Oba však bavila stejná věc - UX design. Proto spolu založili 7divs a brzy se k nim přidali další profesionálové. Postupem času jsme se dostali k vývoji systémů pro správu webů a e-shopů a nabrali zcela nový směr a vizi tvořit uživatelsky přívětivé řešení software.