Marketing

Vytvoříme peprný obsah pro váš web

Okořeníme i váš web

Obsah je to nejdůležitější, co na webu je. Proto se specializujeme na tvorbu struktury a obsahu webových stránek. Cílem je vždy získat co nejvyšší užitek pro návštěvníka i pro provozovatele. Rádi vám pomůžeme i s e-shopem nebo tvorbou microsites.

Pokračujte na tvorbu obsahu

 

  

 

Zvýšíme vám zisk z vyhledávačůZvýšíme váš zisk z vyhledávačů

Ukažte svůj web lidem, kteří jej hledají. Vytvoříme analýzu klíčových slov, připravíme plán práce a zrealizujeme optimalizaci pro vyhledávače. Našim klientům poskytujeme konzultace, školení i komplexní služby, kterými přivedeme nové zákazníky.

Pokračujte na SEO a SEM

 

 

 

Zlepšíme UX vašeho webuVytvoříme vašim návštěvníkům přívětivé prostředí

UX design je proces výroby webu, e-shopu nebo aplikace na základě uživatelského testování a měření. Tímto procesem získáte digitální produkt, který je efektivní a oblíbený. UX proces vám přinese komplexní tvorbu od prvotních analýz, realizace až po optimalizace při provozu.

Pokračujte na UX design

 

 

 

Pohlídáme vaše výběrové řízeníMějte pod kontrolou výběrové řízení i dodávky online služeb

Vytvořit webové stránky dovede mnoho dodavatelů. Důležitý je však především výsledek. Pomůžeme vám s procesem výběrového řízení a zkontrolujeme průběh zakázky. Budete mít jistotu, že pro svůj podnik děláte to nejlepší a získáte opravdu kvalitní řešení.

Pokračujte na odborný dozor